Judoka Millenium Rzeszów v-ce Mistrzem Polski Seniorów!

Judoka Millenium Rzeszów Michał Bartusik wywalczył srebrny medal do 73 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów Judo w Rybniku. Michał w drodze do finału pokonał wszystkich przeciwników przed czasem.

Najpierw zwyciężył z Pawłem Wawrzyczkiem z AZS AWF Katowice następnie z Patrykiem Walczykiem z GKS Czarni Bytom i Tomaszem Kowalskim z AZS Opole. W finale Michał uległ Wiktorowi Mrówczyńskiemu z AZS AWF Katowice. Cieszy dobra forma naszego zawodnika który już niebawem powalczy w Estonii i Australii o udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo 2020.

Nasz świeżo upieczony brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzieży Norbert Majcher uplasował się na dziewiątej pozycji podobnie jak jego brat Michał Majcher obaj w kategorii do 90 kg.