Judocy Millenium Rzeszów medalistami Mistrzostw Polski

Z brązowymi medalami Mistrzostw Polski Judo do 23 lat w Kątach Wrocławskich powrócili do Rzeszowa Judocy Millenium Rzeszów Norbert Majcher do 90 kg i Rafał Skrzat do 60 kg.

Norbert medal swój wywalczył w imponującym stylu pokonując przed czasem przez duszenie Mateusza Resztak z AZS Uniwersytet Łódzki następnie przez rzut Mikołaja Szuba z AZS Uniwersytet Warszawski. W bardzo wyrównanym pojedynku o finał doszło do dogrywki gdzie w końcówce szczęście dopisało rywalowi Norberta późniejszemu zwycięzcy tej wagi Wojciechowi Punda z AZS AWF Wrocław.

W walce o brąz judoka Millenium Rzeszów nie dał  żadnych szans Arkadiuszowi Lipa z KS Cieszyn wykonując piękny rzut a następnie kończąc walkę przez duszenie.

Drugi nasz brązowy medalista Rafał Skrzat miał inny system rozgrywania walk i uplasował się na trzeciej pozycji po zwycięstwie z Konradem Wójcikiem z UKS Spartakus Lublin i porażkach z Damianem Artemiukiem AZS AWFiS Gdańsk oraz Michałem Dybą AZS AWF Wrocław.

Należy jeszcze wspomnieć że srebrnym medalistą Mistrzostw Polski został Kirył Weselowski do niedawna zawodnik Millenium Rzeszów a obecnie reprezentujący AZS AWF Warszawa.

Gratulacje dla trenera Piotra Majchera oraz jego wychowanków!