Sukcesy judoków na OOMie

Ogromnym sukcesem okazał się udział zawodników z podkarpackich klubów podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku zorganizowana w tym roku została w Łodzi.

W swoich kategoriach najlepsze okazały się Anna Bednarz (63kg) oraz Oliwia Ziewalicz (+70kg).

Dla obu młodych judoczek to kolejny sukces w swojej karierze. Ania to zawodniczka trenera Mirosława Nowickiego i na co dzień trenuje pod jego opieką w klubie UKS 15 KROSNO.

Oliwia to podopieczna trenera Pawła Jurysia trenująca w klubie SKORPION KROSNO.

Brązowe medale podczas tych zawodów zdobyli Mateusz Grendys (66kg) podopieczny trenera Piotra Majchera oraz Kacper Dudzik (50kg) wychowanek trenera Marcina Paśko.

Piąte miejsce wywalczył jeszcze Filip Bęben(UKS 15 KROSNO) a siódme Joanna Bednarz(UKS 15 KROSNO) i Mateusz Kluszczyk(UKS ASW JUDO JASŁO).

W KLASYFIKACJI WOJEWÓDZTW W KATEGORII KOBIET NASZE WOJEWÓDZTWO WYWALCZYŁO 3 MIEJSCE!!!!

To zasługa trenerów Pawła Jurysia i Mirosława Nowickiego.

W klasyfikacji województw Podkarpacie uplasowało się na szóstym miejscu co również jest dowodem, że judo w naszym województwie staje się coraz mocniejszą dyscypliną.

Gratulacje dla zawodniczek i zawodników jak równie dla ich trenerów!