Puchar Polski Juniorek młodszych w Szczyrku

W dniu 15.04.2018 w Szczyrku odbył się Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych.

Zawody były również traktowane jako eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady młodzież, która w tym roku odbędzie się w Pile. Każdy zawodnik, który wywalczył miejsce na podium miał zapewnioną kwalifikację na Mistrzostwa Polski.

Podczas tych zawodów rewelacyjnie zaprezentowała się podopieczna trenera Mirosława Nowickiego, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie walki i sięgnęła po złoto.

Maria Łętkowska bo to o niej mowa podczas tych zawodów stoczyła piękne walki i każdą wygrała przed czasem. To już drugi z rzędu wygrany przez Marysię Puchar Polski.

Podczas tego turnieju tuż za podium uplasowała się zawodniczka klubu UKS ASW JUDO JASŁO Natalia Nocula, która w walce o brązowy medal musiała uznać wyższość zawodniczki z Koszalina.