Sukcesy zawodników UKS 15 KROSNO w Poznaniu

W dniach 24 i 25 marca odbył się w Poznaniu Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w ramach którego rozegrano Międzynarodowy Turnieju dzieci U14, Międzynarodowy Puchar Młodziczek i Młodzików – U16 oraz Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Dwudniowe zawody zgromadziły na macie ogromną liczbę około 1000 judoków z kraju i zagranicy.

Bardzo dobrze zaprezentowała się judoczka UKS 15 Krosno Maria Łętkowska zdobywając złoto Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Zawodniczka trenująca pod okiem trenera Mirosława Nowickiego wygrała wszystkie swoje walki. Należy również dodać że Maria Łętkowska otrzymała powołanie do kadry Polski Juniorek Młodszych.

Podczas Wielkopolskiego Turnieju w kategorii dzieci i młodzików wystąpili także młodsi judocy reprezentujący klub UKS 15 Krosno. Złoto w kategorii dzieci U14 zdobyła Joanna Bednarz również wygrywając wszystkie swoje walki, natomiast Renata Nowak zajęła miejsce poza podium.

W kategorii młodzików wystąpili Anna Bednarz, Zuzanna Koś i Filip Bęben którym niestety nie udało się dotrzeć do strefy medalowej. Kategoria młodzik była bardzo mocno obsadzona przez starszych zawodników, cieszą bardzo dobre walki, zdobyte doświadczenie które zaowocuje w kolejnych startach.

Gratulacje!!!