Judocy Millenium Rzeszów na turniejach w Warszawie i Gliwicach

Judocy Millenium Rzeszów udanie zaprezentowali się w ubiegły weekend na 2 prestiżowych turniejach seniorów w Warszawie i Gliwicach.
Na Pucharze Polski Seniorów w Warszawie srebrny medal do 81 kg wywalczył Kirylo Veselovskiy a Norbert Majcher uplasował się tuż za podium ulegając w walce o brąz gospodarzowi zawodów Dominikowi Banaszkowi z UKJ 225 Warszawa decyzją sędziów      po remisie i dogrywce.
Kirylo zwyciężył w trzech pojedynkach z Maciejem Kowalskim z Koka Jastrzębie, Bartłomiejem Słowakiem z Żak Kielce oraz z Dominikiem Banaszkiem z UKJ 225 Warszawa. W finale uległ Maciejowi Krogulskiemu z UKJ 225 Warszawa.
Norbert odniósł również trzy zwycięstwa z Pawłem Radgowskim  Politechnika Białystok, Michałem Szawielem Gwardia Białystok oraz z Radosławem Koszczyńskim z AZS AWF Warszawa ulegając nieznacznie Aleksandrowi Wronie z Wisły Kraków oraz wcześniej wspomnianemu zawodnikowi z Warszawy.
Nasz aktualny Mistrz Polski do 73 kg Michał Bartusik w tym samym czasie wywalczył brązowy medal na międzynarodowym turnieju mistrzów w Gliwicach „O złoto Shoguna”. Michał zwyciężył z Niemcem Martinem Setz oraz Mateuszem Garbaczem z Polski a uległ    w półfinale Dmytro Kanivets z Ukrainy.